Замовлення одягу з Америки

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Софа
Сообщения: 255
Зарегистрирован: Пн, 05 июн 2017, 10:54

Замовлення одягу з Америки

Сообщение Софа »

І так, скоро серпень, цей місяць завжди жаркий на знижки в багатьох магазинах Європи та Америки, ви плануєте щось купувати? Я вже покидала до кошику багато чого, тепер чекаю знижки але не знаю як краще організувати доставку буде, що порадите?


Аватара пользователя
Милена
Сообщения: 61
Зарегистрирован: Чт, 05 янв 2017, 11:53

Re: Замовлення одягу з Америки

Сообщение Милена »

Я б теж дуже хотіла замовити багато речей, але побачила ціни на доставки і поки передумала, буду шукати варіанти, чула, що багато хто з мінімальними відсотками пересилає такий одяг, ви нічого про це не чули?


Аватара пользователя
фифа
Сообщения: 264
Зарегистрирован: Пн, 07 ноя 2016, 12:52
Откуда: Киев

Re: Замовлення одягу з Америки

Сообщение фифа »

Звичайно планую замовляти, вже теж багато чого обрала і дуже хочу якнайшвидше знижки. Доставку буду якзавжди оформляти через цей сервіс https://bayshop.com/ua/ дуже просто там все налаштовано, головне правильно скопіювати посилання і менеджер далі все зробить замість вас. Я раніше пробувала самостійно вказувати адресу і переадресацію робити, ну щось не дуже мене вийшло, тому тепер тільки так замовляю і все швиденько приходить.
Ось нещодавно замовила дитячі футболки OshKosh дуже класні прийшли, ось наша улюблена
Изображение


Степанок
Сообщения: 214
Зарегистрирован: Ср, 14 фев 2018, 20:01

Re: Замовлення одягу з Америки

Сообщение Степанок »

А й справді можна скористатися такими порадами і замовити з допомою цього сервісу речі з Америки, варіант просто чудовий, головне, що швидко, треба лише розібратися як рахувати вартість.


Ответить

Вернуться в «Разное»