Доставка суші

Ответить
Аватара пользователя
HaTali
Сообщения: 1048
Зарегистрирован: Вт, 01 мар 2016, 07:21

Доставка суші

Сообщение HaTali »

Хочу обрати якусь одну службу доставки їжі, тому я вирішила відписатися та запитати у вас. Де саме частіше ви замовляєте суші у Києві? Прошу відписатися та поділитися не лише своїми відгуками, але й силками на сайти.


Аватара пользователя
olchiks
Сообщения: 762
Зарегистрирован: Пн, 07 авг 2017, 15:58

Re: Доставка суші

Сообщение olchiks »

Знайома ситуація, бо я сама не так давно пошуки вела в інтернеті, а вже потім вирішила обрати одну доставку та почати з нею напряму співпрацю вести. Ви мене чудово розумієте, інколи зовсім не має бажання після роботи щось готувати, тому я почала користуватися послугами доставок. Можете вже зараз замовити суші Київ та влаштувати собі смачну вечерю. Я накоплюю бонусні бали, користуюся акціями та спеціальними пропозиціями, завдяки яким вдається економити свої фінанси. І вам раджу робити також,бо це дуже вдала ідея, свято повинно бути без усілякого на це приводу.


Аватара пользователя
Милена
Сообщения: 61
Зарегистрирован: Чт, 05 янв 2017, 11:53

Re: Доставка суші

Сообщение Милена »

Я теж часто замовляю суші, бо дуже їх люблю і це настільки смачно NOA що кращого не придумаєш. Часто з друзями збираємось вдома та проводимо разом час, замовляємо пиво, а до нього суші. Це нереальна смакота, ціни хороші, поорції великі, я задоволена.


Ответить

Вернуться в «Обсуждение выбора товаров/услуг и мест их приобретения (Украина)»