Работа за рубежом.

Ответить
Аватара пользователя
Yadviga
Сообщения: 49
Зарегистрирован: Пт, 25 ноя 2016, 19:06

Работа за рубежом.

Сообщение Yadviga »

Добрый день. Мне нужна ваша помощь в виде консультации и советов, где можно вакансии посмотреть о работе за границей? Конкретно интересует Польша и надеюсь, что вы подключитесь к беседе прямо сейчас.


Аватара пользователя
Tera
Сообщения: 107
Зарегистрирован: Ср, 02 ноя 2016, 13:27

Re: Работа за рубежом.

Сообщение Tera »

Если вы хотите быстро найти легальную высокооплачиваемую работу в Польше, советую обратиться в проверенную компанию «Перша віза». Более подробную информацию вы найдете в [url=https://tribun.com.ua/78915]этой/url] статье, и удачи вам в поисках!


Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Работа за рубежом.

Сообщение lobotryas »

Друзі, мені треба нову роботу! Де найкраще шукати робоче місце в Україні? Поділіться досвідом та порадами!


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
фифа
Сообщения: 264
Зарегистрирован: Пн, 07 ноя 2016, 12:52
Откуда: Киев

Re: Работа за рубежом.

Сообщение фифа »

Шукати роботу - завдання важке, але не варто губити надію. Я б рекомендував звернути увагу на сайт компанії галактика . Це сучасна та інноваційна IT-компанія, яка постійно розширює свій штат. Варто звернути увагу на вакансії компанії Галактика, оскільки тут працюють висококваліфіковані спеціалісти і надається можливість розвивати свої професійні навички в сучасному робочому середовищі. Крім того, ця компанія відома своєю підтримкою працівників і чудовою корпоративною культурою. Отже, я б порадив розглянути можливості, які пропонує компанія Галактика. До того ж, робота в сфері ІТ сьогодні дуже важлива та перспективна, тож це може бути ідеальним варіантом для вашого майбутнього.


Ответить

Вернуться в «Выезд из Украины (Работа/ПМЖ/Эмиграция)»