Игра на гитаре

Музыка, TV, Подиум, Шоу-бизнес и их "звезды"
Vikysa
Сообщения: 300
Зарегистрирован: Ср, 07 дек 2016, 14:06

Re: Гитара

Сообщение Vikysa »

Катя Фан, большое спасибо как раз этого и не хватало для учебы))


wari2011
Сообщения: 470
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Гитара

Сообщение wari2011 »

Конспиратор писал(а): Пн, 17 апр 2017, 16:20 не знаю учиться играть на гитаре очень сложно и все зависит от желания и того, сколько можешь уделять обучению время. Если заниматься каждый день хотя бы по часу, то через полгода уже может что то и получится хорошее сыграть.
Мені дуже допоміг цей матеріал https://most.ks.ua/news/url/jak-navchit ... za-krokom/ У епоху цифрових технологій можливість отримувати нові навички, не виходячи з дому, стала доступнішою, ніж будь-коли. Стаття починається з підкреслення важливості постановки чітких цілей і очікувань, закладаючи міцну основу для процесу навчання. Він заохочує читачів визначити свої музичні вподобання та цілі, чи то грати під улюблені пісні, чи освоїти складну техніку стилю пальців. Тут ви знайдете інформацію щодо правильного вибору музичного інструменту, дізнаєтеся про перші важливі кроки в навчанні та систематичній практиці. Бажаю, щоб ваше навчання було легким та продуктивним і ви швидко змогли зіграти свої найкращі мелодії.


wari2011
Сообщения: 470
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Игра на гитаре

Сообщение wari2011 »

Можу порекомендувати вам цю платформу https://most.ks.ua/news/url/jak-navchit ... za-krokom/ Pisennyk.com.ua пропонує комплексну платформу для гітаристів-початківців, щоб вивчити інструмент і опанувати його. У статті розглядаються ключові особливості цього сайту, підкреслюється його ефективність у полегшенні вивчення гри на гітарі. Однією з відмінних рис Pisennyk.com.ua є зручний інтерфейс. Навігація сайтом інтуїтивно зрозуміла, що робить його доступним навіть для початківців. Структуровані плани уроків призначені для учнів усіх рівнів, від абсолютних новачків до досвідчених гравців, які прагнуть удосконалити свої навички.


Ответить

Вернуться в «Музыка/Мода/Шоу-бизнес»