Розвиток дитини

Vika30
Сообщения: 189
Зарегистрирован: Пн, 29 янв 2018, 14:08

Re: Розвиток дитини

Сообщение Vika30 »

Мой ребенок ходит в Соробан https://soroban.ua/freegames/ второй год. Учителя отличные, деткам очень нравится. Нам это дало несомненно очень мощный толчок в развитии, хотя и до этого ходили на развивалки, но это эффекта не дало такого, как Соробан дал. Учитель по математике думал, что ребенок одаренный) Я сказала, что всего лишь в Соробан ходит и ребенок показал, что умеет. Проблем с запоминанием, математикой нет.


wari2011
Сообщения: 415
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Розвиток дитини

Сообщение wari2011 »

Я дуже люблю грати в настільні ігри для компанії Я в абсолютному захваті від своєї нещодавньої покупки в цьому інтернет-магазині! Вибір настільних ігор фантастичний, на будь-який смак і вподобання. Веб-сайт є зручним для користувачів, що робить покупки легкими. Моє замовлення прийшло швидко і було добре запаковано. Самі ігри мають високу якість і забезпечили нескінченну розвагу під час нашої компанії та вечірніх посиденьок. У цьому магазині є все: від класичних фаворитів до захоплюючих новинок. Конкурентоспроможні ціни є безсумнівним бонусом, а обслуговування клієнтів на найвищому рівні.


Ответить

Вернуться в «Объявления Куплю/Продам/Услуги (Украина)»