Де в Одесі можна купити портативну колонку?

Ответить
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1038
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Де в Одесі можна купити портативну колонку?

Сообщение Jurik »

Вибачте, але чи можете порадити, де в Одесі можна купити якісну портативну колонку? Я шукаю компактний пристрій з хорошим звуком, але не знаю, в якому магазині шукати. Можливо, хтось з вас знає про місце, де можна знайти таку колонку за розумну ціну? Буду вдячний за будь-яку допомогу!


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 864
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Де в Одесі можна купити портативну колонку?

Сообщение MaxImon »

Привіт! Якраз недавно шукав собі портативну колонку в Одесі і знайшов чудовий варіант. Там є великий вибір різних моделей. Можу порадити тобі один інтернет-магазин. Щоб знайти найкращу пропозицію, порівняй ціни та характеристики різних моделей.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1038
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Де в Одесі можна купити портативну колонку?

Сообщение Jurik »

Дякую за рекомендацію! Звучить цікаво. А можливо, ви знаєте, чи є у тому інтернет-магазині великий вибір колонок різних брендів? Я шукаю щось конкретне, наприклад, модель від JBL або Sony. Буду радий, якщо зможете мені підказати, де можна знайти такі пристрої.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 864
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Де в Одесі можна купити портативну колонку?

Сообщение MaxImon »

Звичайно! Я би порадив тобі звернути увагу на інтернет-магазин "Алло". Там є дуже великий вибір портативних колонок в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/portativnaja-akustika/ включаючи моделі від JBL та Sony. Ти зможеш знайти описи, характеристики та ціни на різні пристрої. Цей магазин відомий своєю надійністю та широким асортиментом. Переконайся сам, перейшовши за посиланням на сторінку з портативною акустикою в Одесі. Бажаю успішних пошуків та зручних покупок!
Изображение


Ответить

Вернуться в «Объявления Куплю/Продам/Услуги (Украина)»