Навушники TWS (True Wireless Stereo) - що це?

Ответить
Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 662
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Навушники TWS (True Wireless Stereo) - що це?

Сообщение irinka_terra »

Я останнім часом дуже часто чую про навушники TWS (True Wireless Stereo) і хотіла б дізнатися більше про них. Як вони працюють і які переваги мають порівняно з проводовими навушниками? Чи можна їх використовувати з будь-яким пристроєм? На що звернути увагу при виборі навушників TWS? Буду вдячна за ваші пояснення.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Навушники TWS (True Wireless Stereo) - що це?

Сообщение lobotryas »

Я рекомендую звернути увагу на навушники Huawei FreeBuds Pro. Вони мають вражаючу якість звуку з глибокими басами і підтримкою активного шумозаглушення. Ці наушники також мають довгу тривалість роботи від акумулятора та зручне керування дотиком.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 851
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Навушники TWS (True Wireless Stereo) - що це?

Сообщение MaxImon »

Навушники TWS стали популярними завдяки своїй бездротовій технології. Вони складаються з окремих навушників для лівого та правого вуха, які працюють в парі. Ці навушники з'єднані через Bluetooth з вашим пристроєм і дозволяють насолоджуватися музикою або виконувати дзвінки без проводів.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1024
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Навушники TWS (True Wireless Stereo) - що це?

Сообщение Jurik »

Навушники TWS (True Wireless Stereo) https://allo.ua/ua/naushniki/tip_podklj ... _bluetooth - це бездротові навушники, які працюють за технологією Bluetooth. Однією з основних переваг є відсутність проводів, що дозволяє вам вільно рухатися без обмежень. Вони легкі та зручні для повсякденного використання.
Навушники TWS можна використовувати з різними пристроями, такими як смартфони, планшети, ноутбуки тощо.
При виборі навушників TWS варто звернути увагу на якість звуку, тривалість роботи від акумулятора, наявність шумопоглинання та інші функції, які вам можуть бути важливі.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Объявления Куплю/Продам/Услуги (Украина)»