Дитяча велогонка в Боярці

Все, что касается здоровья и здорового образа жизни
dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

Запрошуємо дітей від 0 до 15 роківвзяти участь в першій дитячій велогонці в Боярці, яка відбудеться 18 вересня 2010 року.

Деталі про гонку та попередня реєстрація тут http://www.velokiev.com/forum/viewforum.php?f=132 .

Будемо раді бачити всіх на велогонці.

Буде весело!


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

Нас вже 13 учасників!

Запрошуємо всіх!


Аватара пользователя
Dolphin
Сообщения: 616
Зарегистрирован: Пт, 05 окт 2007, 17:46
Откуда: Боярка
Контактная информация:

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение Dolphin »

dyvosvit писал(а):Запрошуємо дітей від 0 до 15 роківвзяти участь в першій дитячій велогонці в Боярці, яка відбудеться 18 вересня 2010 року.
Всё это конечно хорошо и позитивно, но не проще было бы написать: "Запрошуємо дітей віком ДО до 15 років". А то мне как то даже страшно представить ребенка возрастом 0 лет да еще и на велосипеде...
Но идея отличная, молодцы! Думаю много детей соберете ;)


Сегодня шефа нет на работе, даже курить не выхожу - боюсь уйти домой...
dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

Вже є 16 учсників.

Запрошуємо всіх дітей!

А ще запрошуємо батьків долучитисьдо організації та проведення. Захід відбувається цілком за рахунок громадської ініціативи і від допомоги ми не відмовимось.

Наприклад, в кого є можливість розвісити по Боярці оголошення про проведення велогонки?
А ще попрацювати на самій велогонці наприклад на реєстрації або ведучим чи суддєю?

Велкам!

мій тел. 050 3321222, Зоя


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Нас вже 23...

Сообщение dyvosvit »

Чекаємо вашої реєстрації.

Наразі вона є обовязковою для участі у велогонці!

А також запрошуємо всіх на еко-акцію з прибирання парку напередодні гонки.


jerry
Сообщения: 133
Зарегистрирован: Вт, 06 ноя 2007, 19:30

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение jerry »

уважаемая Зоя!
действительно ли моему 4,5 летнему сыну, на велосипеде с боковыми колёсами ,потребуется шлем стоимостью 300-400гр.ведь как я понял на трассе допускается сопровождение взрослыми для младших возрастных групп?


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

jerry писал(а):уважаемая Зоя!
действительно ли моему 4,5 летнему сыну, на велосипеде с боковыми колёсами ,потребуется шлем стоимостью 300-400гр.ведь как я понял на трассе допускается сопровождение взрослыми для младших возрастных групп?
Шпановна jerry!

Для участі у велогоні Вашій дитині дійсно потрібен велошолом.

Ми турбуємось про безпеку як Вашої дитини, так і інших учасників. Ми прагнемо, щоб на гонці не сталося прикрих випадків. А крім того використання велошолома дитиною є не тільки турботою про безпеку зараз, а й навчанням дітей дбайливо та відповідально ставитись до питань особистої безпеки.

Зі свого боку ми зробимо все, щоб допомогти Вам. Зокрема, група компаній Велокиїв, що є співорганізатором гонки, обіцяли організувати продаж дитячих велошоломів по пільговій ціні. Наразі я не можу повідомити Вам вартість велошоломів, що продаватимуться під час велогонки через відсутність керівників Велокиєва в Україні.

Крім того, я особисто можу пообіцяти Вам дати в користування наш особистий велошолом, якщо заїзди наших дітей не співпадуть, або Ви можете звернутись по допомогу до інших учасників велогонки.

Дякую за розуміння ВАЖЛИВОСТІ данного питання.

В разі виникнення складностей або питань, телефонуйте мені особисто 050 3321222, Зоя.


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

Вартість велошоломів буває різна. Шоломи, що будуть у продажі на велогонці, можна знайти на сайті Велокиєва. Їхня вартість на сьогодні не перевищує 150 грн., що на мою думку абсолютно адекватно безпеці дитини.


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

А ще кажуть, на Шулявці в секонд-хенді є шоломи по ціні від 30 грн.


dyvosvit
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Пт, 30 июл 2010, 23:50

Re: Дитяча велогонка в Боярці

Сообщение dyvosvit »

Дата другої дитячої велогонки в Боярці - 4 червня 2011 року.

Поповнюємо команду організаторів (долучайтесь), а також чекаємо на реєстрацію дітей на форумі http://www.dyvosvit.com/forum/viewforum.php?f=2 .

З повагою,
Оргомітет Всеукраїнської дитячої велогонки-Дивогонки.


Ответить

Вернуться в «Медицина, Здоровье, Спорт и Отдых»