Чи можна лікувати катаракту у Чернівцях?

Все, что касается здоровья и здорового образа жизни
Ответить
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Чи можна лікувати катаракту у Чернівцях?

Сообщение Jurik »

Привіт! Останнім часом часто чув, що катаракту лікують. Чи правда, що існують методи лікування цієї хвороби? Чи можна повністю позбутися катаракти, чи лікування лише зупиняє її розвиток? Можливо, хтось має особистий досвід або знає більше про це?


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 668
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Чи можна лікувати катаракту у Чернівцях?

Сообщение irinka_terra »

Привіт! Я маю досвід лікування катаракти у своїй родині. Наш батько страждав від цієї хвороби і пройшов операцію. Після неї його зір значно покращився, і він знову може насолоджуватися життям без обмежень. Тому я впевнений, що катаракту можна успішно лікувати, але, мабуть, потрібно швидше виявляти та лікувати хворобу.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Чи можна лікувати катаракту у Чернівцях?

Сообщение Jurik »

Дякую за відповідь. А через який час після операції зір буде вже нормальний? Та як саме проходить ця операція? Чи треба лягати у лікарню. Буду вдячна за ваші розповіді?


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Чи можна лікувати катаракту у Чернівцях?

Сообщение MaxImon »

Лікування катаракти у Чернівцях https://visium.com.ua/chernovczy/ua/usl ... katarakty/ включає як консервативні, так і хірургічні методи. У ранніх стадіях хвороби можна використовувати спеціальні краплі для очей або ліки, які можуть зменшити симптоми та сповільнити розвиток захворювання. Однак у важких випадках, коли катаракта суттєво погіршує зір, може бути необхідне хірургічне втручання.

Хірургічне лікування катаракти включає факоемульсифікацію, під час якої лікар видаляє кришталик та імплантує штучну лінзу на його місце. Ця операція дозволяє значно покращити зір та повернутися до повноцінного життя після одужання.

Важливо вчасно звернутися до офтальмолога при будь-яких симптомах катаракти, таких як розмитий зір, проблеми з видом у темряві, подвійне зорове сприйняття або зміни в сприйнятті кольорів.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Медицина, Здоровье, Спорт и Отдых»