Скільки коштує глюкометр?

Все, что касается здоровья и здорового образа жизни
Ответить
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Скільки коштує глюкометр?

Сообщение lobotryas »

У батька останнім часом щось сахар в крові більше семи. Аналізи здавали в лабораторії. Не хочу батька ганяти кожний раз у лікарню. Тому й вирішив купити глюкометр. Будемо контролювати сахар кожен день.
Ось хочу спитати, який глюкометр купити. І скільки приблизно він буде коштувати.


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 803
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Скільки коштує глюкометр?

Сообщение MaxImon »

У будь якому магазині медтехники можна без проблем купити ваш глюкометр. Попросіть продавца-консультанта - він навчить вас користуватися глюкометром. Ціни теж є різні - в залежності від виробника.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 632
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Скільки коштує глюкометр?

Сообщение irinka_terra »

Скільки коштує глюкометр? Да ціни є різні. Але менше ніж за триста-чотириста гривен ви навряд чи знайдете. А якщо дорожче - то можна знайти й за тисячу гривен та більше. У мене, наприклад, глюкометр за пятьсот гривен. Він у мене уже три роки працює.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Скільки коштує глюкометр?

Сообщение Jurik »

lobotryas писал(а): Чт, 12 авг 2021, 19:07 У батька останнім часом щось сахар в крові більше семи. Аналізи здавали в лабораторії. Не хочу батька ганяти кожний раз у лікарню. Тому й вирішив купити глюкометр. Будемо контролювати сахар кожен день.
Ось хочу спитати, який глюкометр купити. І скільки приблизно він буде коштувати.
Ми нещодавно купили глюкометр https://apteka-ds.com.ua/catalog/domash ... lyukometry . Називається Оne touch. Він коштував девятьсот гривень. Недешево, згоден. Але нам сказали, що це самий точний и хороший глюкометр. З іншими глюкометрами порівнювати не можу, тому що користувався тільки цим.
В комплекті з самим приладом там ще були тест-полоски та ланцети. Ланцети - це такі спеціальні голки для глюкометра, які вставляються в ручку для проколювання пальця.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Медицина, Здоровье, Спорт и Отдых»