Що робити, якщо голова болить?

Все, что касается здоровья и здорового образа жизни
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Що робити, якщо голова болить?

Сообщение MaxImon »

У мене сьогодні вже третій день болить голова. Навіть після відпочинку біль не зникає. Що робити в такій ситуації? Чи є ефективні методи полегшення головного болю? Чи можуть бути причиною таких болей серйозні проблеми зі здоров'ям?


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 668
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Що робити, якщо голова болить?

Сообщение irinka_terra »

У мене зазвичай голова болить особливо після напруженого дня на роботі або якщо спала мало. Однак з часом я виявила, що деякі прийоми допомагають мені. Наприклад, якщо голова болить, я спочатку роблю кілька глибоких вдихів і видихів, спробую заспокоїти свої думки і відпочити хоча б на 10-15 хвилин. Потім я можу спробувати м'яку масаж голови або затримку дихання на кілька секунд, щоб покращити кровообіг.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Що робити, якщо голова болить?

Сообщение MaxImon »

Дякую за таку відповідь. Обов'язково спробую ваш метод. А є якійсь медикаменти, які допоможуть швидко зняти головний біль? Тому що, наприклад, на роботі треба працювати, а не медитацією займатися.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Що робити, якщо голова болить?

Сообщение Jurik »

Головний біль може мати різноманітні причини, включаючи напруженість, стрес, мігрень, переїдання, недостатність сну, зміни погоди або навіть проблеми зі здоров'ям, такі як гіпертонія або затримка рідини в організмі. Для полегшення головного болю можна спробувати різні методи, такі як релаксація, масаж, заспокоюючі вправи для дихання, прийом гарячого чи холодного душу, використання ефірних масел або знеболюючих препаратів, наприклад, того ж Цитрамону. Але спочатку прочитайте інструкцію на Цитрамон https://darnytsia.ua/catalog/tsitramon-darnitsya , щоб не перевищувати рекомендовану дозу прийому.

Изображение


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 668
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Що робити, якщо голова болить?

Сообщение irinka_terra »

Якщо вам потрібна кваліфікована медична допомога у Закарпатті, рекомендуємо звернутися до Лікарні Експерт в Ужгороді https://uzh.experthospital.com.ua/ Цей медичний заклад нового покоління пропонує широкий спектр послуг у поліклінічному відділенні, стаціонарі та хірургічному центрі. Завдяки сучасним методам діагностики та лікування, висококваліфікованим фахівцям та комфортабельним умовам перебування, Лікарня Експерт є відмінним вибором для забезпечення вашого здоров'я та благополуччя.


весеннее настроение :)
Ответить

Вернуться в «Медицина, Здоровье, Спорт и Отдых»