За кого я буду голосовать 26 октября?

Обсуждение политических, экономических, социальных, правовых и других тем
Terminator
Сообщения: 495
Зарегистрирован: Чт, 03 апр 2008, 19:55

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение Terminator »

в Боярке таког нет? Правда? Потому и не понять.
А есть ещё и видео, где родственники этих жертв на Донбассе проклинают Порошенко и украину...


Terminator
Сообщения: 495
Зарегистрирован: Чт, 03 апр 2008, 19:55

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение Terminator »

и после это мне тут говорят про какой-то национализм?
Да у нас в стране культ махрового национализма с процветающим фашизмом.


valprivate
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Чт, 29 апр 2010, 20:20

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение valprivate »

фото на Донбассе после того как туда пришли укропы и бандеры

молодець ))
тільки мяко кажучи є нестиковочки.
як ти пишеш як і у випадку з !!!Цхенвалі куди прийшли грузини!!! а не росіяни.
Так і на Донбас прийшли чомусь з твоїх слів не рояіни а укропы и бандеры.

Ти прочитай шо пишеш ))
Де логіка?

23 роки жив собі спокійно Донбас в складі України і ніяких укропів бандер не було, а тут оп і вірус кісєльова і більша частина України бандери (теж кумедний момент з бандерами але це поки залишим).
І Маріуполь спокійно без обстрілів жив поки російське гівно не поперло через новоазовськ.
Словянськ як тільки звідти гіркіно-російське гівно вичистили і десь зникли обстріли вбивства ітд. Чи вони там вже як раби на плантаціях "каратєлєй" працюють? ))

Ну просто якісь чудеса відбуваються.
Я тобі не домогосподарка, шоб вестись на фотографії красиво підписані типу вот что делает хунта ітд.

23 роки був спокій! у бандер був великий піст???!! А!?
Так і у Грузії був спокій поки там не намалювались росіяни.

Ти молодець Грозний виклав фотки за 14ть років потому )) Тебе мабуть більше вражають красиві споруди збудовані на кістках.

Поясни як росіяни опинились на Донбасі Грузії Чечні???


valprivate
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Чт, 29 апр 2010, 20:20

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение valprivate »

Ти там шось про Одесу писав.
"после того как туда пришли бандери"
Так а куди вони звідти поділись??? Чи вони наїлись і знову на посту?? Чому далі бандери і хунта більше нікого не палять їдять?
Я тобі викладу ті фотки і підпишу:
Вот что сделал фашист Путин!

обгрунтовуй. куди поділись баандери і взагалі хто це такі.


Terminator
Сообщения: 495
Зарегистрирован: Чт, 03 апр 2008, 19:55

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение Terminator »

это упоротому укропу, ну и тебе Иван по поводу великой украинской нации и где ж у нас таки ходит-бродит этот национализм.
Украинские фашисты, служащие в государственных структурах продолжают убивать ни в чем невинных людей.
14 ноября семья Агафоновых (муж, жена и грудной ребенок), родом из Донбасса въехала в город Изюм (Харьковская область). Так как машина была с Донецкими номерами, их остановили на первом блок посту. Представители ВСУ забрав у семьи документы, телефоны и продержав людей около час на посту, с сопроводительным конвоем отправили семью Агафоновых в РО ВД для проверки документов. После такой «маленькой формальности» недавно родившийся малыш остался без отца.

Сотрудники СБУ убили мужчину без всякого повода и основания…, вероятно только лишь за то, что он родился в России, а вырос в Донецке...

короткая версия 18+++
https://www.youtube.com/watch?v=dUb7a5UkW6o
и более полная версия того же...
https://www.youtube.com/watch?v=tjWVMwfFYnU


valprivate
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Чт, 29 апр 2010, 20:20

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение valprivate »

это упоротому укропу, ну и тебе Иван по поводу великой украинской нации и где ж у нас таки ходит-бродит этот национализм.
Украинские фашисты, служащие в государственных структурах продолжают убивать ни в чем невинных людей.
Я тобі можу десятки прикладів привести де за українську мову розстрілювали. Чи наприклад татари які "безвісти пропадають" як і в часи нквд.
Та шо я тобі пишу. Ти історії абсолютно не знаєш. Все що ти можеш це скопіпастить шось з методички, кидаться красивими словами фашист, ти підтверди їх.
Мабуть ті люди, що йшли з фанерними щитами 20 лютого а їх розстрілювали, вони точно були фашистами, фашизм у чистому вигляді.
Ти хоч почитай шо це слово значить.

+ припустивши що фашисти бандери мочать Донбас всіх вбивають, розпинають дітей. Так а що ти тут на форумі робиш??? Іди рятуй!!! Як ти їм допомагаєш?
Все шо ти можеш це цілодобово гадить на форумі.


Terminator
Сообщения: 495
Зарегистрирован: Чт, 03 апр 2008, 19:55

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение Terminator »

пересмотрел видео...
хочу сказать вы суки бандеровские скоро снова будете прятаться в схронах. Не знаю, как там после третьего майдана... Но после четвёртого вас не останется...


Terminator
Сообщения: 495
Зарегистрирован: Чт, 03 апр 2008, 19:55

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение Terminator »

у нас расстреливали за русскую мову, за польскую мову, за еврейскую, НО НИ КАК НЕ за украинскую...


Аватара пользователя
ATAMANCHUK
Сообщения: 104
Зарегистрирован: Чт, 15 янв 2009, 01:39

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение ATAMANCHUK »

Є сенс з ним поспілкуватися коли він не буде ховатися за монітором - можливо тоді краще дійде )
Ця мерзота буде лити гівном і далі - так його виховали, інакше воно не вміє.


Утікайте москалі з Української землі
valprivate
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Чт, 29 апр 2010, 20:20

Re: За кого я буду голосовать 26 октября?

Сообщение valprivate »

у нас расстреливали за русскую мову, за польскую мову, за еврейскую, НО НИ КАК НЕ за украинскую...
Це де? В Росії?

Бо у нас більшість (70%) преси російською форум 90% меседжів російською і ніхто нікого не розстрілює (як і всі 23 роки!!!).
Скільки україномовних видань новин передач в росії українською?

Це версія хворих кісєльовим головного мозку.
А цей чувачок з відео непогано там працює )) Рос ТВ завжди приїздить за 10-15 хвилин до обстрілів який збіг.
Ну а дане відео з розряду, хлопчика розпяли матір тягали привязану до танка по площі...

ЧОМУ ЦЬОГО НЕМА В СЛОВЯНСЬКУ???

Просто бісить те що дешевим гівном кісєльов-ТВ людям забивають мізки.
Вирішуючи свої глобальні питання Росія йде на будь які кроки (так як і США). Людські жертви нікого для досягненя таких цілей не цікавили.
Афганістан Чечня Грузія Донбас скільки загиблих?!!!! І це прикривається просто смішним тупим бЄндеровци хунта фашисти ітд.

Росію дуже зараз цікавлять ті голодуючі люди?? Чому вони там перекривають дороги? То хто їх там голодом морить?!

Росії треба
дестабілізація ситуації на Україні (щоб не дуже вдавалось реформування)
сухопутний коридор в Крим
Україна не в НАТО

Проста закономірність: як тільки Україна взяла Європейський курс і вступ до НАТО - одразу "МАСОВО СТИХІЙНО зявились" бандерівці хунта і фашисти.
Ти просто примітивний, не здатний нічого аналізувати. Ну хоча чому дивуватись якщо весь час проводити на форумах.

Хоча чого я витрачаю свій час. Відповіді на ці питання ти в своїй методичці не знайдеш.


Ответить

Вернуться в «Политика/Экономика/Социум/Право/Разное (Украина)»