Де читати новини?

Обсуждение политических, экономических, социальных, правовых и других тем
Ответить
Serta

Де читати новини?

Сообщение Serta »

Хочу порадитися з вами, дороі форумчани. Не можу для себе визначити один ресурс, де читати новини актуальні. Один товарш підказа ось цей сайт новин https://umn.ua/news/. Можливо, хтось уже заходив сюди і може підказати, варто на нього заходити та гаяти час чи ні? Наскільки достовірна там інформація? Хочу більше думок почути.

wari2011

Re: Де читати новини?

Сообщение wari2011 »

У світі, де допомога стає символом спільності та людяності, благодійність перетворює дії в магію доброти, а сама стаття про Favbet Foundation Андрія Матюхи: Від здійснення дитячих мрій до постачання авто та дронів для ЗСУ Стаття відзначає можливість кожного з нас допомагати військовим на передовій через свою діяльність. Вона розповідає історію Favbet Foundation під керівництвом Андрія Матюхи - від реалізації дитячих мрій до підтримки Збройних сил. Заснований як особиста меценатська ініціатива, фонд став національним проєктом, співпрацюючи з різними організаціями для підготовки українських команд до глобальних змагань, зокрема Invictus Games. Початок конфлікту перенаправив їхню увагу на допомогу постраждалим від війни. Незважаючи на це, фонд залишається вірним своїм метам, особливо відзначаючи ініціативи, спрямовані на дітей та відновлення мрій. Також він активно займається гуманітарною допомогою та підтримкою військових, надаючи транспортні засоби та інше обладнання. Ці зусилля спрямовані на відновлення життя в Україні після конфлікту.

Ответить

Вернуться в «Политика/Экономика/Социум/Право/Разное (Украина)»