Вирішили продати квартиру

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Вирішили продати квартиру

Сообщение MaxImon »

Лишилася мені після бабусі квартира. Спочатку думали здавати в оренду, а тепер прийняли рішення продати. Але я не знаю чи все необхідне для цього є. Що потрібно для продажу квартири?


Аватара пользователя
Kaktuss
Сообщения: 492
Зарегистрирован: Ср, 27 янв 2016, 11:48

Re: Вирішили продати квартиру

Сообщение Kaktuss »

MaxImon писал(а): Пн, 22 апр 2024, 14:43 Лишилася мені після бабусі квартира. Спочатку думали здавати в оренду, а тепер прийняли рішення продати. Але я не знаю чи все необхідне для цього є. Що потрібно для продажу квартири?
Якщо вже питання вирішено і хочете продавати, можливо вам допоможуть поради від ріелторів на сайті АН Маяк https://mayak.kiev.ua/news/dokumenty-dlya-prodazhu-kvartyry якщо почитати, то у вас насамперед мають бути правовстановлюючі папери на квартиру, технічний паспорт, виписка з реєстру прав власності, довідка про відсутність боргів за комуналку, ідентифікаційний код продавця і, звичайно, свідоцтво про право на спадщину після бабусі.

Також може знадобитися незалежна оцінка вартості житла. І не забудьте заздалегідь зібрати пакет документів для покупця. Звучить складно, правда? Тому, якщо ви не хочете занурюватися в усі ці юридичні нюанси самостійно, краще одразу звернутися за допомогою до професіоналів - досвідчених ріелторів або агентства нерухомості. Вони візьмуть на себе всі клопоти, зберуть потрібні папери і проведуть угоду відповідно до законодавства. Головне - не поспішати і діяти грамотно на кожному етапі продажу.


Ответить

Вернуться в «Разное»