Як обрати якісні кросівки для бігу?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Як обрати якісні кросівки для бігу?

Сообщение MaxImon »

Привіт усім! Збираюся почати бігати вранці та шукаю інформацію про вибір кросівок для бігу. Мені потрібні моделі, які підійдуть для бігу асфальтом, бажано з гарною амортизацією і підтримкою стопи. Буду вдячний за поради, на що звернути увагу при виборі і можливо хтось може рекомендувати перевірені бренди або моделі, які показали себе добре в експлуатації.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 696
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Як обрати якісні кросівки для бігу?

Сообщение Nanya »

Щодо вибору кросівок для бігу — мій основний критерій це підтримка стопи та амортизація. Намагаюся вибирати моделі з добре розробленою підошвою, яка забезпечує стабільність під час бігу. Також варто приміряти кросівки в магазині, якщо є така можливість, адже кожна модель сидить по-різному.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 666
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Як обрати якісні кросівки для бігу?

Сообщение irinka_terra »

Вибираючи кросівки для бігу, звертав увагу на їх амортизаційні властивості і як вони підтримують стопу. Важливо, щоб кросівка була достатньо гнучкою в передній частині і мала добре амортизаційну підошву, щоб зменшити навантаження на суглоби. Я також читав відгуки в інтернеті перед покупкою, щоб зрозуміти, як вони поводяться в довгостроковій експлуатації.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1031
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Як обрати якісні кросівки для бігу?

Сообщение Jurik »

irinka_terra писал(а): Ср, 17 апр 2024, 19:30 Вибираючи кросівки для бігу, звертав увагу на їх амортизаційні властивості і як вони підтримують стопу. Важливо, щоб кросівка була достатньо гнучкою в передній частині і мала добре амортизаційну підошву, щоб зменшити навантаження на суглоби. Я також читав відгуки в інтернеті перед покупкою, щоб зрозуміти, як вони поводяться в довгостроковій експлуатації.
Вітаю! Нещодавно вирішив зайнятися бігом і для цього потрібні були добрі кросівки. В «Extremstyle» я знайшов широкий асортимент кросівок для бігу https://extremstyle.ua/ua/catalog/vzuttya-dlya-bigu і мені вдалося вибрати відповідну модель з гарною амортизацією та підтримкою стопи. Замовлення було простим у оформленні, а кросівки були доставлені дуже швидко.
Вони добре справляються з навантаженнями, не викликають дискомфорту навіть після тривалого бігу. Можу сміливо рекомендувати цей магазин усім, хто шукає якісного спортивного взуття.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»