Посудомийна машина

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1019
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Посудомийна машина

Сообщение Jurik »

Доброго дня всім! Моя дружина давно мріє про посудомийну машину, і я вирішив зробити для неї подарунок. Хто розуміється в даній техніці, порадьте мені дійсно хороший варіант даної техніки, та магазин в інтернеті, де її можна замовити.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 687
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Посудомийна машина

Сообщение Nanya »

Я дуже не люблю мити посуд, а в мене родина велика, часом мити його доводиться дуже багато. Тому я вирішила себе порадувати та купила посудомийну машину. Тепер в мене багато часу для родини та для самої себе. Я тобі можу дати пораду щодо магазину, де її купувала.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1019
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Посудомийна машина

Сообщение Jurik »

От і моя дружина постійно жаліється що вона втомлюється від миття посуду. Скажи, будь ласка, яку саме посудомийну машину ти купувала для себе? Попрошу ще залишити мені посилання на магазин, де ти її замовляла.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 687
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Посудомийна машина

Сообщение Nanya »

Собі я купила посудомийну машину Whirlpool WFE 2B19 X https://allo.ua/ua/otdel-no-stojaschie- ... e-mashiny/ в онлайн магазині Алло. Посудомийна машина дуже містка в неї поміщається багато посуду, є багато налаштувань, що дозволяють взагалі не турбуватися про якість миття посуду.

Крім цього варіанту в магазині є багато інших, тому ти вже орієнтуйся на свій смак, та фінансові можливості. Тим більше на дану техніку у них зараз круті знижки, що дозволять тобі круто зекономити.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»