Де купити блендер?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 801
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Де купити блендер?

Сообщение MaxImon »

Привіт! Я хочу купити блендер для виготовлення смузі із свіжих фруктів. Може, ви можете порадити модель, яка буде надійною та легко використовуватись? Буду вдячний за ваші рекомендації!


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Де купити блендер?

Сообщение Nanya »

Привіт! Я вже декілька років використовую блендери із сім'ї. Я рекомендую звернути увагу на блендери з потужністю не менше 1000 Вт, наявністю різних режимів роботи та високоякісними ножами з нержавіючої сталі.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 631
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Де купити блендер?

Сообщение irinka_terra »

Вітаю! Я вмію насолоджуватись смачними смузі. Рекомендую обрати блендер з великим об'ємом контейнера, щоб зручно змішувати інгредієнти, а також з низьким рівнем шуму і функцією автоматичного відключення при перегріванні.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 534
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Де купити блендер?

Сообщение lobotryas »

irinka_terra писал(а): Пт, 02 июн 2023, 22:14 Вітаю! Я вмію насолоджуватись смачними смузі. Рекомендую обрати блендер з великим об'ємом контейнера, щоб зручно змішувати інгредієнти, а також з низьким рівнем шуму і функцією автоматичного відключення при перегріванні.
Вітаю вас! Я працюю в гастрономічному закладі і можу дати кілька рекомендацій. Оберіть блендер зі сильним мотором, щоб швидко розмелювати інгредієнти, а також з різними насадками для зручності приготування різних страв.
Важливо також звернути увагу на якість конструкції і зручність в експлуатації. Ось купував у хорошому інтернет-магазині Жжук https://zhuk.ua/blendery/ якісний блендер, є різні ціни Вам може сподобатись щей дуже.
Изображение


Путін чмо 8-)
Ответить

Вернуться в «Разное»