Які бренди одягу порадите?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Які бренди одягу порадите?

Сообщение lobotryas »

Доброго дня! Які бренди одягу порадите? Я шукаю нові місця для шопінгу і хотів би дізнатися вашу думку про кращі бренди. Що ви порекомендуєте? Я ціную якість і стиль, але також хотів би знайти щось доступне для мого бюджету. Буду вдячний за ваші поради!


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 850
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Які бренди одягу порадите?

Сообщение MaxImon »

Привіт! Є кілька варіантів, які можуть вам сподобатися. Спочатку, я б порекомендувала звернути увагу на Zara. Вони мають великий вибір стильного одягу за доступними цінами. Також можете роздивитися бренд Mango, вони відомі своїми сучасними та елегантними колекціями.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 687
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Які бренди одягу порадите?

Сообщение Nanya »

Zara, Mango - хороші торгові марки. Також можете звернути увагу на бренд H&M. Але якщо ви шукаєте щось трохи більш преміумного, можете розглянути бренд Massimo Dutti. Вони пропонують класичні речі дещо вищої якості.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Які бренди одягу порадите?

Сообщение irinka_terra »

lobotryas писал(а): Пт, 26 май 2023, 22:33 Доброго дня! Які бренди одягу порадите? Я шукаю нові місця для шопінгу і хотів би дізнатися вашу думку про кращі бренди. Що ви порекомендуєте? Я ціную якість і стиль, але також хотів би знайти щось доступне для мого бюджету. Буду вдячний за ваші поради!
Привіт! Я б також хотіла поділитися своїм досвідом щодо мультибрендових інтернет-магазинів, таких як Хелен-Марлен. Один з цікавих брендів, який можете знайти у такому магазині, це Helmut Lang. Раджу на нього звернути увагу.
Бренд Helmut Lang https://helen-marlen.com/ua/brands/helmut-lang відомий своїм мінімалістичним стилем і високою якістю виробів. Вони виготовляють одяг, який поєднує сучасний дизайн зі зручністю та стильним виглядом. Якщо ви шукаєте щось особливе та унікальне, то Helmut Lang може стати вашим улюбленим брендом.
Изображение


весеннее настроение :)
Ответить

Вернуться в «Разное»