Благодійність і допомога

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Kaktuss
Сообщения: 492
Зарегистрирован: Ср, 27 янв 2016, 11:48

Благодійність і допомога

Сообщение Kaktuss »

Вітаю всіх! Я прагну дізнатися більше про фонди допомоги дітям в Україні. Я знаю, що багато дітей потребують допомоги, але не завжди можна знайти інформацію про фонди і як саме їх підтримати. Які ресурси ви використовуєте для пошуку благодійних фондів, і як ви обираєте фонди для підтримки?


Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Благодійність і допомога

Сообщение lobotryas »

Kaktuss писал(а): Вт, 25 апр 2023, 22:46 Вітаю всіх! Я прагну дізнатися більше про фонди допомоги дітям в Україні. Я знаю, що багато дітей потребують допомоги, але не завжди можна знайти інформацію про фонди і як саме їх підтримати. Які ресурси ви використовуєте для пошуку благодійних фондів, і як ви обираєте фонди для підтримки?
Привіт! Дуже приємно знати що є такі люди, які зацікавлені в благодійних фондах, які допомагають дітям в Україні. Хочу запропонувати вам ознайомитись з Фондом Катерини Білоруської, який допомагає створити світ з рівними можливостями для занять спортом для дітей з інвалідністю та дітей із сімей у складних життєвих обставинах. Вони прагнуть підвищити фізичну активність школярів та залучити якомога більше дітей до здорового способу життя. Я впевнена, що ваша підтримка допоможе фонду зробити більше доброго для дітей. Для більш детальної інформації ви можете зайти на їх сайт https://biloruska.foundation/ враховуйте, що ваша підтримка може зробити велику різницю в житті дітей. Дякую вам за ваш інтерес до благодійних дій!


wari2011
Сообщения: 443
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Благодійність і допомога

Сообщение wari2011 »

Мене дуже зворушив матеріал про Андрія Матюху – український підприємець, меценат, засновник групи компаній FAVBET, президент благодійного фонду FAVBET Foundation. https://informator.ua/uk/pidtrimka-zsu- ... ya-matyuhi Андрій Матюха через свій фонд FAVBET зіграв вирішальну роль у підтримці Збройних Сил України (ЗСУ). Його благодійна діяльність значно сприяла добробуту та моральному духу військовослужбовців. Відданість Матюхи наданню допомоги, будь то обладнанням чи іншими формами підтримки, відображає гідну похвали відданість добробуту тих, хто служить у ЗСУ. Ініціативи Фонду FAVBET під його керівництвом підкреслюють позитивний вплив, який приватна філантропія може мати на національну оборону та ширше суспільство.


Ответить

Вернуться в «Разное»