Де у Львові зробити коронку на зуби?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение lobotryas »

Доброго дня. У мене ось така стоматологічна проблема. Під зубну коронку почала забиватися їжа. Я не знаю, я не лікар, але думаю, що ї вже, мабуть, пора міняти. Тому що цій коронці уже сто літ в обід. Порадьте, будь, ласка, до кого краще звернутися. Мені потрібен хороший професійний стоматолог.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение irinka_terra »

Колись я читав, що зубні коронки не розраховані на усе життя. Їх треба міняти. Ну а у вас вже точно треба нову коронку ставити, коли вже такі проблеми почалися. Цю розріжуть, знімуть, а нову поставлять.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 850
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение MaxImon »

З часом кістка, на якій немає зубів, так би мовити, просідає. Атрофується. Це я намагаюся своїми словами пояснити. Тому й почала їжа забиватися під коронку. Шукайте стоматолога, нехай вам нову коронку поставить. Заразом побачить, що там із зубом, який під коронкою.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1022
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение Jurik »

Якщо під коронку почала забиватися їжа - треба йти до стоматолога та ставити нову коронку. У мене так було. Коронка на зубі у мене стояла дуже давно. Але я помітив, що під неї забивається їжа, десна на тому місці стала боліти, тому що я постійно колупав її зубочисткою та зубною щіткою, намагаючись почистити.
Добре, що звернувся у клініку Soprano. Там найкраще протезування зубів у Львові https://sopranodental.com/services/protezuvannia-zubiv
Мені зняли стару коронку, полікували зуб під коронкою, та одягли нову коронку. До речі, дуже майстерно зробили нову коронку.
Хочу подякувати лікарям цієї клініки за майстерність, професіоналізм та гарне відношення до пацієнтів.

Изображение


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 687
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение Nanya »

а мене Київ цікавить, куди краще звернутися?


Аватара пользователя
Klim
Сообщения: 296
Зарегистрирован: Вт, 25 окт 2016, 19:27

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение Klim »

Nanya писал(а): Вс, 09 апр 2023, 07:33 а мене Київ цікавить, куди краще звернутися?
В Києві теж є чудова клініка де можна полікувати зуби. А ще там і https://vixclinic.com.ua/poslugi-stomal ... kyevi.html реставрацію зубів можна зробити. Це - відновити форму зубів, а також колір. Є різні варіанти по реставрації зубів, треба спочатку записатись на консультацію до лікаря і обговорити все більш детальніше.


Vikysa
Сообщения: 296
Зарегистрирован: Ср, 07 дек 2016, 14:06

Re: Де у Львові зробити коронку на зуби?

Сообщение Vikysa »

У Івано-Франківську знаходиться дитяча стоматологія https://drali-dentalcenter.com/services/dityacha-stomatologiya, яка здійснює професійні послуги з ортодонтичного лікування. Фахівці центру «Др.Алі Дентал» мають великий досвід роботи з дітьми та дорослими. Вони знають, як зробити відвідування стоматолога безболісним та комфортним для дитини. Глибокі знання та індивідуальний підхід дозволяють їм успішно лікувати різні вікові групи пацієнтів.


Ответить

Вернуться в «Разное»