Вітамінні препарати

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Вітамінні препарати

Сообщение lobotryas »

Привіт. Порадьте, будь ласка, хороші вітамінні добавки, які самі приймаєте. Нам треба вітаміни для дітей та для дорослих окремо.
Поділіться своїм досвідом прийому якісних препаратів.


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 803
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Вітамінні препарати

Сообщение MaxImon »

Доброго дня. Можу запитати в своєї сестри. Вона дає вітаміни дітям постійно.
Якщо порадить хороші вітаміни, які дійсно дають результат, напишу вам про них відразу. Щодо вітамінів для дорослих - не підкажу, на жаль.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 632
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Вітамінні препарати

Сообщение irinka_terra »

Я б радила вам поговорити з педіатром щодо вітамінів для ваших конкретних дітей. Якщо для дорослих - простіше, мені здається. Берете будь-який повний комплекс вітамінів від надійного фармацевтичного виробника і приймаєте.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Вітамінні препарати

Сообщение Nanya »

lobotryas писал(а): Пт, 27 янв 2023, 00:36 Привіт. Порадьте, будь ласка, хороші вітамінні добавки, які самі приймаєте. Нам треба вітаміни для дітей та для дорослих окремо.
Поділіться своїм досвідом прийому якісних препаратів.
Поділюсь з вами своїм досвідом вибору, купівлі та прийому препаратів. В минулому році приймала дорогі вітаміни від німецького бренду. Але результату особливо не помітила.
А восени, за рекомендацією лікаря, купила недорогий комплекс вітамінів Дуовіт і помітила результат. Імунітет став міцнішим в цілому.
Це вітаміни зі Словенії, вони значно дешевші від тих німецьких. А по результату - кращі. Тому не завжди дорогі вітаміни найкращі.
Изображение


Gatife
Сообщения: 257
Зарегистрирован: Чт, 11 янв 2018, 04:31

Re: Вітамінні препарати

Сообщение Gatife »

Всім доброго дня. Підкажіть якісь нормальні магазини в інтернеті, де можна недорого купити добавки чи вітаміни, будь ласка.


Serta
Сообщения: 280
Зарегистрирован: Ср, 28 мар 2018, 01:36

Re: Вітамінні препарати

Сообщение Serta »

Gatife, привіт, можу порекомендувати хороший інтернет-магазин в якому сам завжди беру для зайняття у залі - "Гармонія Здоров'я". Добавки для здоров'я і інші корисні засоби тут є в широкому асортименті, а також коштує не дорого якраз. Я б саме тут купив, так що раджу зайти й повибирати на цьому сайті, доставлення новою поштою тут є.


Ответить

Вернуться в «Разное»