Смартфон

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Vasilisa
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Сб, 17 мар 2018, 12:51

Смартфон

Сообщение Vasilisa »

Привіт. У мене скоро день народження, тато запропонував мені купити смартфон новий, я поки що не вирішила який хочу. Порадьте де подивитися і обрати, щоб не переплачувати. І які зараз моделі більш популярні?


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 959
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Смартфон

Сообщение Jurik »

З огляду на активне виробництво смартфонів, складно загубитися у великій кількості пристроїв і знайти оптимальний варіант. Ви повинні вирішити на якого виробника орієнтуватися, які функції найбільш необхідні, пам'ять пристрою, тоді вже стане зручніше обирати.


Аватара пользователя
Kaktuss
Сообщения: 485
Зарегистрирован: Ср, 27 янв 2016, 11:48

Re: Смартфон

Сообщение Kaktuss »

Мені смартфон більше потрібний для інтернету. Смартфони дозволяють залишатися он-лайн завжди і всюди, де є покриття. В останні роки я активний користувач соцмереж, тому у мене смартфон з Wi-Fi-адаптером і 3G або 4G-модемом.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 788
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Смартфон

Сообщение MaxImon »

Vasilisa писал(а): Пн, 28 ноя 2022, 22:41 Привіт. У мене скоро день народження, тато запропонував мені купити смартфон новий, я поки що не вирішила який хочу. Порадьте де подивитися і обрати, щоб не переплачувати. І які зараз моделі більш популярні?
Сьогодні він замінив нам комп’ютер, банківську карту, годинник, навігатор, записну книжку, електронну книгу, фотоапарат і багато іншого. У смартфоні важлива не тільки начинка. Функціонал апарату залежить від програм, які на ньому стоять, що вони роблять і як часто оновлюються.
Смартфони у Вінниці я б радив обирати на сайті магазину Алло https://allo.ua/ua/vinnicja/products/mo ... _smartfon/ . Тут великий вибір різних смартфонів. Нещодавно сестра придбала на цьому сайті ось таку модель Xiaomi 11T з професійною камерою 108 Мп, дуже задоволена своїм вибором.
Изображение


Кролик
Сообщения: 81
Зарегистрирован: Пт, 06 июл 2018, 08:56

Re: Смартфон

Сообщение Кролик »

Я себе на новогодние праздники тоже хочу новый взять телефон, но пока не знаю на каком лучше остановить свое внимание. В целом, очень недорого смартфон купить алматы https://activ.kz/shop/products/category/smartfony-1/ можно, но надо четко понимать какой именно будет для Вас удобным и какие параметры Вам от него нужны.


Ответить

Вернуться в «Разное»