Де можна купити хороший планшет?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1018
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Де можна купити хороший планшет?

Сообщение Jurik »

Доброго вечора друзі. Дуже хочу зробити подарунок коханій дружині, та купити їй планшет. Але зараз нажаль багато підробки і якось не хочется натрапити на подібний магазин. Якщо тут є такі які можуть порадити модель планшету та магазин, я був би вам вдячний за допомгу.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Де можна купити хороший планшет?

Сообщение MaxImon »

Доброго вечора і вам. Я нещодавно купував для себе. Але шукав в інтернеті, пройшов багато магазинів та відгуків і дійсно є багато тих хто продає поганий товар який проробить лише декілька місяців. Перевірених дуже мало.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1018
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Де можна купити хороший планшет?

Сообщение Jurik »

Якщо ви вже купували, то можна дізнатись в якому магазині? І який саме планшет ви брали? А то якщо куплю щось не те буде дуже обідно чесно кажучи. Залиште для мене ссилку на магазин.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Де можна купити хороший планшет?

Сообщение MaxImon »

Так я залюбки вам допоможу. Я би порадив придивитись до інтернет-магазину Ельдорадо. Це відомий магазин по всій Україні і за її межами. Я купую подібні товари лише там і ще ніколи не попав на підробку. Для себе я купив планшет LENOVO Tab M10. Дуже зручний та швидкісний, має багато пам"яті та поміщає в себе достатньо програм. Взагалом я задоволений ним і можу порадити і вам. Більше планшетів https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/ можна подивитись на цему сайті. Бажаю вам приємних покупок.

Изображение


Кролик
Сообщения: 82
Зарегистрирован: Пт, 06 июл 2018, 08:56

Re: Де можна купити хороший планшет?

Сообщение Кролик »

Мы в Белоруссии заказывали, ну просто там цены приятнее, даже если посчитать почем стоит доставка. Знаете, вот на этом сайте цена galaxy tab s8 plus оказалась действительно низкая, так что Вы будете действительно рады тому, что есть такая удивительная возможность взять крутой планшик за недорого.


Ответить

Вернуться в «Разное»