Де можна купити бандаж?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 803
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Де можна купити бандаж?

Сообщение MaxImon »

Мені треба купити бандаж для руки. Для усунення болю в суглобах і зниження рівня запалення. Тільки ось в місцевих аптеках я його знайти не можу, хочу замовити по інтернету. Де знайти?


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Де можна купити бандаж?

Сообщение Nanya »

Я використовую спеціальний бандаж для лікування хвороб суглобів, а мій син для лікування грижі. Бандажі реально дуже дієві і якісні, можна використовувати. Знайти можна в інтернеті.


PolinaWest
Сообщения: 136
Зарегистрирован: Вс, 30 июл 2017, 08:27

Re: Де можна купити бандаж?

Сообщение PolinaWest »

Здравствуйте. Мій доктор мені порадив носити бандаж, при пошкодженні суглобів, які супроводжувалася сильним болем в стегнах, колінах і спині. Реально допоміг, я задоволений застосуванням.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Де можна купити бандаж?

Сообщение Jurik »

PolinaWest писал(а): Пт, 30 сен 2022, 11:27 Здравствуйте. Мій доктор мені порадив носити бандаж, при пошкодженні суглобів, які супроводжувалася сильним болем в стегнах, колінах і спині. Реально допоміг, я задоволений застосуванням.
Привіт. Мені особисто бандаж для рук https://www.medtechnika.com.ua/ua/bandazhi-dlia-ruk/ рекомендував тренер застосовувати після і перед тренуванням, так як я займаюся небезпечним видом спорту, у мене щоденні важкі фізичні навантаження, в слідстві чого часто бувають пошкодження і удари рук.
А ось бандаж знижує ризик травм під час тренувань. Тому я його регулярно ношу, купував в інтернет магазині» Рідні Медтехніка", так як якість вже перевірена і ціни не високі.
Изображение


wari2011
Сообщения: 416
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Де можна купити бандаж?

Сообщение wari2011 »

MaxImon писал(а): Пт, 30 сен 2022, 11:26 Мені треба купити бандаж для руки. Для усунення болю в суглобах і зниження рівня запалення. Тільки ось в місцевих аптеках я його знайти не можу, хочу замовити по інтернету. Де знайти?
У мене вже давно травма ліктя і останнім часом вона знову почала мене непокоїти. Тому лікар крім медикаментозного лікування прописав і фіксатор, і мені одна знайома порекомендувала звернутися в цей інтернет-магазин https://underline.in.ua/ Я і уявити не міг, що подібний магазин з таким відмінним вибором і якісними бандажами. Мене дуже порадував цей магазин і я відразу ж купив там потрібний фіксатор. Якість мене дуже порадувало, в носінні бандаж комфортний, і нещодавно я якраз помітив, що все ж таки з ним мій лікоть вже починає приходити в норму. Тож і вам я раджу заглянути за фіксатором у цей магазин.


Ответить

Вернуться в «Разное»