Де купити кабель ВВГ?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Gatife
Сообщения: 260
Зарегистрирован: Чт, 11 янв 2018, 04:31

Де купити кабель ВВГ?

Сообщение Gatife »

Привіт! Робимо проводку в квартирі. Потрібний кабель ВВГ, як мені пояснив спеціаліст. Ось тепер і шукаю, але де саме знайти його надійний та недорогий, поки що не розумію. Може порадите меня перевіреного постачальника?


Serta
Сообщения: 283
Зарегистрирован: Ср, 28 мар 2018, 01:36

Re: Де купити кабель ВВГ?

Сообщение Serta »

Привіт! Знаєте, кращого постачальника за "Кабель і Провід" не знаю. Кабель ВВГ у них по хорошій ціні і гарантованої якості. Доставку організовують своєчасно, так що затримки з монтажем в принципі не було ні разу. Я замовляю як для домашніх потреб, так і на робочі об'єкти, то все завжди виходить у кращому вигляді, незалежно від об'ємів замовлення. Ціни втішні, якість висока, супер! Рекомендую!


marybraun
Сообщения: 181
Зарегистрирован: Вт, 02 фев 2016, 13:07

Re: Де купити кабель ВВГ?

Сообщение marybraun »

Мы силовой кабель ВВГ 5*95 оптом недавно закупили у компании KAZTEL. Компания не только продает кабель, но и производит кабельно-проводниковую продукцию в большом ассортименте. Поэтому цены у них действительно низкие. Так что вам стоит обратить внимание на эту компанию.


Аватара пользователя
Katarinka
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Ср, 24 янв 2018, 13:29

Re: Де купити кабель ВВГ?

Сообщение Katarinka »

Gatife писал(а): Чт, 30 сен 2021, 19:56 Привіт! Робимо проводку в квартирі. Потрібний кабель ВВГ, як мені пояснив спеціаліст. Ось тепер і шукаю, але де саме знайти його надійний та недорогий, поки що не розумію. Може порадите меня перевіреного постачальника?
Да правильно вам объяснили какой кабель купить


Аватара пользователя
Katarinka
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Ср, 24 янв 2018, 13:29

Re: Де купити кабель ВВГ?

Сообщение Katarinka »

Думаю вам лучше всего выбрать кабель ВВГ-П нг 3х4 «GAL-KAT» по 50 грн за метр в Кабель-ОК интернет-магазине кабельно-проводниковой продукции https://cable-ok.com.ua/ . Именно такой кабель мы использовали для проводки дома по совету электрика и не прогадали.


Аватара пользователя
coffeemadgirl
Сообщения: 262
Зарегистрирован: Сб, 07 мар 2015, 22:27

Re: Де купити кабель ВВГ?

Сообщение coffeemadgirl »

Є на прикметі інтернет магазин електротехнічних виробів https://ital-tecno.com.ua/ в них є різні кабелі та провідники, а також все, що може бути необхідним для їх монтажу. Ми в них робимо замовлення для проведення робіт нашими майстрами - як великими так і невеликими обсягами. Завжди все в наявності, якість товарів також влаштовує - висока та відповідає своїй ціні. Раджу. В них, до речі, є й інструмент та різні дрібниці, підійде навіть для власного користування - на випадок, якщо потрібно провести якісь роботи у власній оселі, наприклад.


Ответить

Вернуться в «Разное»