У Києві де можна купити тостер ??

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

У Києві де можна купити тостер ??

Сообщение lobotryas »

Давно хотіли купити тостер, що б можна було з ранку робити гарячі бутерброди .. Як з'явилися гроші, не знаємо де можна купити його у нас в Києві .. Може в когось є на прикметі перевірені магазини з технікою?


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 803
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: У Києві де можна купити тостер ??

Сообщение MaxImon »

Привіт, як варіант можете зайти в магазин техніки Цитрус, я думаю там повинні бути в наявності тостери, ну принаймні раніше точно були .. Запитайте може під замовлення можна замовити у них.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 632
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: У Києві де можна купити тостер ??

Сообщение irinka_terra »

Досить зробити бутерброд і покласти його в мікрохвильовку на 1 хвилину. Буде той же гарячий бутерброд.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: У Києві де можна купити тостер ??

Сообщение Nanya »

У мене двоє діток, і щоранку коли я їх збираю в школу, роблю їм гарячі бутерброди з допомогою тостера.
Купували тостер в Києві https://bt.rozetka.com.ua/ua/toasters/c ... =delonghi/, в інтернет магазині Розетка .. Протягом дня після замовлення, кур'єр доставив його нам за вказаною адресою ..
Ми вибрали тостер DeLonghi CTOV всього за 2 899 гривень .. Зі своїми завданнями він повністю справляється ..
Але в магазині який раніше був зазначений є й інші моделі тостерів, це ви вже самі можете подивитися і вибрати собі той, який вам підходить.

Изображение


Folion
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Вт, 16 май 2017, 09:11

Re: У Києві де можна купити тостер ??

Сообщение Folion »

Так на Розетці замовити і всього то справ!


Ответить

Вернуться в «Разное»