Як вибрати гіроскутер?

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 684
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Як вибрати гіроскутер?

Сообщение Nanya »

Хто знайомий з такими засобами пересування як гіроскутери, сігвеї і всякий інший електро-транспорт. Розкажіть, що зараз краще купити в подарунок дитині? Синові 8 років буде. Просить або гіроскутер, або електросамокат. Як думаєте? І наскільки це травмонебезпечно?


PolinaWest
Сообщения: 136
Зарегистрирован: Вс, 30 июл 2017, 08:27

Re: Як вибрати гіроскутер?

Сообщение PolinaWest »

Відмінна річ, у сина гіроскутер був найпростіший, на це ДР будемо потужніший і швидшеий купувати, думаю і Вашому синові підійде, поки він маленький, беріть легкий, і швидкість щоб не більшу розвивав.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 844
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Як вибрати гіроскутер?

Сообщение MaxImon »

PolinaWest писал(а): Пн, 22 мар 2021, 18:38 Відмінна річ, у сина гіроскутер був найпростіший, на це ДР будемо потужніший і швидшеий купувати, думаю і Вашому синові підійде, поки він маленький, беріть легкий, і швидкість щоб не більшу розвивав.
У мого сина гіроскутер wmotion з ручкою, ганяє по ділянці або з нами на вулиці. 18 км / год це досить серйозна швидкість для дитини. Що стосується травматизму, то не більше і не менше ніж від інших засобів пересування. Шолом, наколінники треба купувати.


Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Як вибрати гіроскутер?

Сообщение lobotryas »

MaxImon писал(а): Пн, 22 мар 2021, 18:39 У мого сина гіроскутер wmotion з ручкою, ганяє по ділянці або з нами на вулиці. 18 км / год це досить серйозна швидкість для дитини. Що стосується травматизму, то не більше і не менше ніж від інших засобів пересування. Шолом, наколінники треба купувати.
На мій погляд, це чудовий подарунок для хлопчика, але тільки до гіроскутера обов'язково в комплекті візьміть шолом, наколінники, налокітники і рукавички. Впасти через недосвідченість, або в разі відмови електроніки дуже просто.
Електросамокат - вважай, той же звичайний, тільки відштовхуватися ногою не треба. На мій погляд, він менш небезпечний. Як вибрати гіроскутер https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-v ... iroskuter/ читайте в цій статті, там безліч корисних порад.
Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»