Норкова шуба

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
olchiks
Сообщения: 762
Зарегистрирован: Пн, 07 авг 2017, 15:58

Норкова шуба

Сообщение olchiks »

Привіт, усім. В подарунок для мами хочу купити норкову шубу, у неї День Народження буде через тиждень, тому я вирішила написати вам, щоб проконсультуватися та запитати. Де можна замовити шубу з натуральної норки? Буду вдячна за будь-які поради та відповіді.


Аватара пользователя
HaTali
Сообщения: 1048
Зарегистрирован: Вт, 01 мар 2016, 07:21

Re: Норкова шуба

Сообщение HaTali »

olchiks писал(а): Вс, 23 фев 2020, 10:45 Привіт, усім. В подарунок для мами хочу купити норкову шубу, у неї День Народження буде через тиждень, тому я вирішила написати вам, щоб проконсультуватися та запитати. Де можна замовити шубу з натуральної норки? Буду вдячна за будь-які поради та відповіді.
Можу вам порадити скористатися послугами лише одного інтернет магазину хутряних виробів. Я коли знайшла його, то дуже довго продивлялася різноманітні сторінки. Тисмениця шуби пропонує замовити ось тут https://hutrovyy-svit.com.ua/magazyn/ не виходячи з дому, обрати якусь одну модель з каталогу. Якщо у вас виникають якісь питання, не соромтеся консультуватися з менеджером і він допоможе зробити правильне рішення, я сама так завжди роблю і вам також раджу для економії часу.


Ответить

Вернуться в «Разное»