Житло

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Селянин
Сообщения: 192
Зарегистрирован: Вс, 05 июн 2016, 14:27

Житло

Сообщение Селянин »

Привіт, усім. Не думала, що так важко буде знайти та купити в інтернеті контакти компаній, які пропонують придбати нерухомість в Івано-Франківську. Розкажіть, з якими забудовниками ви вже вели співпрацю? Буду вам вдячна за відповіді, бо вони для мене дуже важливі.


Аватара пользователя
HaTali
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: Вт, 01 мар 2016, 07:21

Re: Житло

Сообщение HaTali »

Селянин писал(а): Сб, 07 дек 2019, 11:02 Привіт, усім. Не думала, що так важко буде знайти та купити в інтернеті контакти компаній, які пропонують придбати нерухомість в Івано-Франківську. Розкажіть, з якими забудовниками ви вже вели співпрацю? Буду вам вдячна за відповіді, бо вони для мене дуже важливі.
Я вела співпрацю з забудовником, який пропонує купити квартиру за адекватну ціну. Дуже важливо, прогулятися по різним сайтам, щоб у першу чергу дізнатися про ціни, а вже потім – остаточне рішення приймати у якому саме напрямку рухатися. Ось сюди https://levada.if.ua/object/kvartal-galytskyj/ загляніть, квартири пасічна доступна для покупки, можете одразу проконсультуватися з менеджером, а потім залишати свою заявку на сайті. Не соромтеся задавати питання, бо дуже важливо нічого не загубити.


Аватара пользователя
Vasilisa
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Сб, 17 мар 2018, 12:51

Re: Житло

Сообщение Vasilisa »

Не плохое предложение) Но денег всеравно нет!


Lorra
Сообщения: 73
Зарегистрирован: Сб, 03 июн 2017, 15:44

Re: Житло

Сообщение Lorra »

Да уж, хорошо, если есть деньги на покупку.


Ответить

Вернуться в «Разное»