Порадьте хмарний хостинг

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Порадьте хмарний хостинг

Сообщение Jurik »

Шукаю рекомендації щодо вибору хмарного хостингу для мого нового проекту. Мені потрібен надійний сервіс з можливістю швидкого масштабування. Важливо, щоб підтримка була доступна 24/7, адже працюю у різний час. Цікавлюся також ступенем захисту даних, особливо у світлі недавніх кібератак.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Порадьте хмарний хостинг

Сообщение MaxImon »

На ваше запитання можу сказати, що важливо вибирати хмарний хостинг, який пропонує не лише технічну підтримку, але й гарантії безпеки даних. Чи розглядали ви варіант OpenStack? Це відкрите програмне забезпечення для створення приватних і публічних хмар. Ця платформа дозволяє з легкістю масштабувати ресурси в залежності від ваших потреб. Крім того, багато провайдерів пропонують високий рівень захисту і резервне копіювання.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Порадьте хмарний хостинг

Сообщение Jurik »

Так, я чув про OpenStack, але трохи сумніваюсь, чи не буде складно з ним працювати без глибоких технічних знань. Чи є провайдери, які пропонують легкий перехід та управління для не дуже технічних користувачів? І як на вашу думку, чи достатньо ефективна їх підтримка у вирішенні проблем, які можуть виникати?


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 858
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Порадьте хмарний хостинг

Сообщение MaxImon »

Jurik писал(а): Чт, 25 апр 2024, 22:01 Так, я чув про OpenStack, але трохи сумніваюсь, чи не буде складно з ним працювати без глибоких технічних знань. Чи є провайдери, які пропонують легкий перехід та управління для не дуже технічних користувачів? І як на вашу думку, чи достатньо ефективна їх підтримка у вирішенні проблем, які можуть виникати?
З вашими потребами варто звернути увагу на хмарний хостинг https://kub.ua/cloud-ua/ від компанії Kub. Kub пропонує повний комплекс хмарних послуг, який включає в себе зручні рішення для масштабування та міграції в хмару, що займає всього кілька кліків. Сервери можна замовити за лічені хвилини, використовуючи платформу OpenStack. Це дуже зручно і дозволяє вам швидко налаштувати ресурси під свої потреби.

Kub також забезпечує високий ступінь захисту інформації та надійність з 99% uptime. У разі проблем, ви завжди можете розраховувати на допомогу їхньої служби підтримки, доступної 24/7. Це особливо важливо, якщо ви працюєте в різні години або в вашій роботі критично важлива постійна доступність ресурсів.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»