Встановлення батьківства

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 707
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Встановлення батьківства

Сообщение irinka_terra »

Доброго дня. Я хотіла б дізнатися, як можна встановити батьківство, якщо відомості про батька відсутні?
Питання, скоріш за все в правовому полі. Чи могли б порадити сімейного юриста?


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Встановлення батьківства

Сообщение lobotryas »

Якщо ви не можете знайти батька, то ви можете звернутися до суду для встановлення батьківства. Суд вирішує це питання на основі відповідних доказів.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 746
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Встановлення батьківства

Сообщение Nanya »

Я знаю, що для встановлення батьківства потрібні деякі документи, такі як свідоцтво про народження дитини та будь-які докази про те, що певна людина є батьком.


Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 926
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Re: Встановлення батьківства

Сообщение MaxImon »

irinka_terra писал(а): Пт, 14 апр 2023, 22:57 Доброго дня. Я хотіла б дізнатися, як можна встановити батьківство, якщо відомості про батька відсутні?
Питання, скоріш за все в правовому полі. Чи могли б порадити сімейного юриста?
У цьому випадку ви можете звернутися до різних джерел інформації, наприклад, до родичів або свідків, які можуть підтвердити батьківство. Також можна звернутися до різних служб, наприклад, до соціальних служб чи поліції, які можуть надати допомогу у зборі доказів.
Крім того, я б хотів додати, що існує онлайн-додаток Консультант https://consultant.net.ua/service/estab ... -paternity , який допомагає громадянам отримувати інформацію про їх права та обов'язки. Ви можете знайти інформацію про встановлення батьківства, а також надіслати своє питання до фахівців для отримання консультації.
Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»