Вибір нового смартфону

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Вибір нового смартфону

Сообщение Nanya »

Всім привіт. Вже тривалий час мій син просить щоб купили ми йому новий мобільний телефон. На разі в нього старенька модель, тому хочеться щось поновіше йому купити. Які варіанти можете запропонувати?


Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение lobotryas »

Зараз діти хочуть такі речі, то батьки собі позволити не можуть. Вчора мені донька каже, тато - хочу айфон 13, скоро вийде, купиш мені? Але при цьому вона не цікавиться вистачить в мене коштів чи ні.


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение Jurik »

Добре що я виховав нормального сина, який не вимагає таких подарунків. Має самсунг А5, і радується.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение Jurik »

Ніколи не потрібно йти на поводу у своїх дітей, тому що сьогодні ви купите айфон, завтра вимагатимуть автомобіль, квартиру.
Коли гроші є - тоді трохи простіше, можна і дозволити допустити такі речі.
Я своєму синові на день народження правда купував новий смартфон Iphone 11 https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobi ... ne-13.html . Він запитав чому не 12, але я пояснив нормально що грошей не вистачило, і питання закрите.
Користується вже місяць 5, раніше не бачив щоб він був таким задоволенним.

Изображение


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение Nanya »

Так 11 зараз впали в ціні. Я навіть здивувалася, як побачила. Хоча така практика була завжди, з виходом нового попередня старіша версія стає дешевшою.


Аватара пользователя
Helixys
Сообщения: 8
Зарегистрирован: Вт, 15 май 2018, 22:57

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение Helixys »

Мене також цікавить покупка нового телефону. Скажіть, що зараз популярне? Хочу взяти якусь новинку, важко визначитися на чому зупинитися. Буду вдячний за пораду.


korniychuk_ivan
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Сб, 29 апр 2017, 18:08

Re: Вибір нового смартфону

Сообщение korniychuk_ivan »

Helixys писал(а): Ср, 22 сен 2021, 22:28 Мене також цікавить покупка нового телефону. Скажіть, що зараз популярне? Хочу взяти якусь новинку, важко визначитися на чому зупинитися. Буду вдячний за пораду.
Та важко з такими речами визначитися завжди я вам скажу. Не раз і на собі перевіряв такі моменти.
Ось і зараз стою перед вибором нових гаджетів. Це до речі, новій смартфон і новій планшет. Оскільки я люблю тільки техніку від Apple, то не важко догадатися, що це буде iPhone 13 Pro Max 1TB та iPad mini 2021 Wi-Fi + Cellular 64Gb.
В принципі, ціни на них будуть як завжди завищені. Проте то не є завада тому, щоб істинні цінителі даної техніки їх не купували і за такі гроші.

Изображение


Ответить

Вернуться в «Разное»