Електроскутери у Львові

Обсуждение всего, что имеет колеса
Ответить
Аватара пользователя
Klim
Сообщения: 296
Зарегистрирован: Вт, 25 окт 2016, 19:27

Електроскутери у Львові

Сообщение Klim »

Хочу придбати електроскутер у Львові, але не можу вирішити, який вибрати. Є багато різних моделей, і кожна має свої переваги та недоліки. Хто вже має досвід експлуатації електроскутера? Що ви порадите? Який бренд і модель краще обрати? Буду вдячний за вашу допомогу


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Електроскутери у Львові

Сообщение Nanya »

Я працюю в магазині електроскутерів, і наші клієнти найчастіше обирають електроскутери з більшими колесами, такі як Ninebot ES4 або Segway Ninebot Max G30. Вони мають більшу дальність ходу та кращу амортизацію на нерівних дорогах. Також ці моделі здатні розвивати вищу швидкість. Якщо вам потрібен електроскутер для їзди по місту та зручного переміщення, я б рекомендував звернути увагу на ці моделі.


Аватара пользователя
Klim
Сообщения: 296
Зарегистрирован: Вт, 25 окт 2016, 19:27

Re: Електроскутери у Львові

Сообщение Klim »

Дивився такі моделі, трохи дорого для мене. Хотілося б дешевше та щоб був надійний в експлуатації. Тому що мені доведеться на електроскутері їздити досить часто.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 631
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Електроскутери у Львові

Сообщение irinka_terra »

Ми вже придбали електроскутер YADEA Y1S 2700W, 2*60V24AH lithium, сірого кольору і дуже задоволені. Він дуже легкий та маневрений, а також має хорошу швидкість та дальність ходу. Батарея тримає достатньо довго, і на ньому можна проїхати до 30 км на одному заряді. Крім того, він не дуже дорогий порівняно з іншими моделями. Рекомендую обрати цю модель, якщо ви шукаєте електроскутер для щоденного користування в місті.
Але звісно ви можете подивитись і на інші моделі в магазині Алло у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/jelektroskutery/ порівняти функціонал, почитати опис представленного там транспорту та вибрати модель електроскутера для себе.
Изображение


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Tera
Сообщения: 107
Зарегистрирован: Ср, 02 ноя 2016, 13:27

Re: Електроскутери у Львові

Сообщение Tera »

Цiкавi варiанти.


Ответить

Вернуться в «Авто/Вело/Мото»