Страховка

Обсуждение всего, что имеет колеса
Ответить
Аватара пользователя
Vasilisa
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Сб, 17 мар 2018, 12:51

Страховка

Сообщение Vasilisa »

Подскажите пожалуйста как правильно оформить электронную страховку.


Аватара пользователя
Kaktuss
Сообщения: 485
Зарегистрирован: Ср, 27 янв 2016, 11:48

Re: Страховка

Сообщение Kaktuss »

Vasilisa писал(а): Сб, 17 июл 2021, 11:36 Подскажите пожалуйста как правильно оформить электронную страховку.
Це зовсім не складно на теперішній час, зверніть увагу насамперед на сервіс Автобукінг, там зібрані компанії з якими мати справу одне задоволення. Вам навіть не прийдеться задумуватися над всіма деталями, тепер електронна автоцивілка для водіїв України дуже стала доступною.


wari2011
Сообщения: 415
Зарегистрирован: Чт, 17 ноя 2016, 08:20

Re: Страховка

Сообщение wari2011 »

Vasilisa писал(а): Сб, 17 июл 2021, 11:36 Подскажите пожалуйста как правильно оформить электронную страховку.
Привет, если вы вдруг столкнетесь с проблемами в выплате от страховой, то советую вам вот этого проверенного автодвоката https://advokatkiev.top/ Очень помог мне добиться нормальной компенсации от страховой компании после дтп, защитили мои права. По всем вопросам связанным с автоправом обращайтесь сюда, тут работают настоящие компетентные профессионалы.


1Вадим
Сообщения: 200
Зарегистрирован: Чт, 17 мар 2016, 16:35

Re: Страховка

Сообщение 1Вадим »

Сейчас это сделать совсем просто.


Аватара пользователя
Katarinka
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Ср, 24 янв 2018, 13:29

Re: Страховка

Сообщение Katarinka »

Vasilisa писал(а): Сб, 17 июл 2021, 11:36 Подскажите пожалуйста как правильно оформить электронную страховку.
Приготовьте нужные документы и онлайн оформите


Аватара пользователя
Katarinka
Сообщения: 303
Зарегистрирован: Ср, 24 янв 2018, 13:29

Re: Страховка

Сообщение Katarinka »

Я себе вместо стандартной автомобильной страховки оформила каско https://ingo.ua/ru/kasko . Это более расширенное страхование, которое дает больше гарантий владельцу автомобиля и покрывает намного больше чем обычное ОСАГО, стоит кстати не намного дороже.


Аватара пользователя
lobotryas
Сообщения: 534
Зарегистрирован: Ср, 10 май 2017, 19:52
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Страховка

Сообщение lobotryas »

Привіт! Якось мій автомобіль постраждав в ДТП, де винуватець був інший водій. Він мав діючу страховку ОСАГО, тому ми уклали договір про відшкодування шкоди. Однак, минуло кілька місяців, а компанія страхування все ще не виплатила мені кошти. Я вже намагався діяти самостійно, але безрезультатно. Тож хотів би звернутися до адвоката, який допоможе мені вирішити цю проблему. Можливо, ви можете порекомендувати мені досвідченого юриста в Києві, який займається подібними справами? Думаю звертатись до alvaprivacy.ua, хтось знайомий з ними особисто??


Путін чмо 8-)
Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 631
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Страховка

Сообщение irinka_terra »

Я завжди відкладала питання страхування, але коли сталася аварія, зрозуміла, що це необхідно. Страховий поліс https://finbest.com.ua/ вiд FinBest став для мене відкриттям, коли я шукала страховку для авто. Їхня платформа дозволила мені вибрати поліс, який відповідає моїм потребам, не виходячи з дому. Легко порівнювати ціни та умови. Особливо цікаво, що сайт доступний цілодобово, що значно спрощує процес вибору. Тепер я впевнена у своїй безпеці та безпеці моєї родини завдяки їхньому сервісу


весеннее настроение :)
Ответить

Вернуться в «Авто/Вело/Мото»