Крауд посилання для просування інтернет-магазину.

Обсуждение компьютерного ПО
Ответить
Аватара пользователя
Lera
Сообщения: 200
Зарегистрирован: Пн, 20 июн 2016, 16:55

Крауд посилання для просування інтернет-магазину.

Сообщение Lera »

Як ефективно використовувати крауд посилання для просування інтернет-магазину? Я чула, що це популярний метод, але хотіла б дізнатися більше про його потенціал. Які практики використання крауд посилань можуть допомогти у збільшенні відвідуваності та продажу? Як знайти надійні платформи чи сервіси для отримання якісних крауд посилань? Буду вдячна за ваш досвід та поради щодо використання цього методу для просування мого інтернет-магазину.


Аватара пользователя
Xenik
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Вс, 04 мар 2018, 19:39

Re: Крауд посилання для просування інтернет-магазину.

Сообщение Xenik »

Я особисто використав крауд посилання для просування свого інтернет-магазину і можу з упевненістю сказати, що вони дійсно ефективні. Крауд посилання є посилання, що розміщуються на різних платформах і ресурсах з метою привернути увагу і підвищення авторитетності вашого сайту в очах пошукових систем. Коли інші сайти посилається на ваш інтернет-магазин, це сигналізує про його релевантність та якість. Проте, пам'ятайте, що крауд посилання мають бути частиною загальної стратегії просування. Тому тут без фахівців ви навряд чи обійдетесь


Аватара пользователя
Lera
Сообщения: 200
Зарегистрирован: Пн, 20 июн 2016, 16:55

Re: Крауд посилання для просування інтернет-магазину.

Сообщение Lera »

Дякую за відповідь! Тільки ось у тому і проблема, що я не можу знайти сервіс, де могла б замовити якісні крауд посилання. Мені багато хто не рекомендує звертатися до фрілансерів, кажуть що потім кінців не зайдеш) Та й у багатьох знайомих вже є негативний досвід, тому ризикувати не хочу. Можете конкретно порадити надійних спеціалістів? З ким краще співпрацювати, щоб досягти позитивного результату?


Аватара пользователя
Koss7
Сообщения: 224
Зарегистрирован: Вт, 09 фев 2016, 19:50

Re: Крауд посилання для просування інтернет-магазину.

Сообщение Koss7 »

Я тривалий час співпрацюю з EMBO Studio, ця компанія спеціалізується на розміщенні якісних крауд посилань та комплексному просуванні сайтів. Ця співпраця виявилася одним із ключових факторів успіху мого інтернет-магазину.Вони пропонують не лише розміщення посилань, а й проводять аналіз конкурентів, досліджують ключові слова та здійснюють оптимізацію контенту на моєму сайті. Надаються регулярні звіти щодо просування та аналітики, що дозволяє мені відстежувати результати та коригувати стратегію, за потребою. Студія забезпечує мені стабільний потік якісних крауд посилань https://embo.com.ua/uk/crowd-marketing/ Вони допомагають покращити позиції мого магазину у пошукових системах та залучити нових клієнтів.


Ответить

Вернуться в «Software»