Таунхаус на вул. Газовій, 8! Иавис

Обсуждение нашего города и всего, что в нем происходит
Ответить
Anni
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пн, 31 июл 2017, 23:07

Таунхаус на вул. Газовій, 8! Иавис

Сообщение Anni » Вт, 01 авг 2017, 00:00

Двоповерховий будинок, 20 квартир, не продані 5 квартир. Будинок експлуатується мешканцями з листопада 2016 року.
Виявлені проблеми мешканцями будинку:
1. Стіни будинку - 20 см газобетон + 2 см пенопласт 0,25 із зовні. Товщина пенопласту явно не для утеплення. Можна було би подумати, що пенопласт повинен захистити газобетон від попадання вологи на газобетон. Ан ні! Пенопласт "прилеплений" без дотримання норм - пенопласт не приклеєний на клей, на стіні його тримають лише пластикові цвяхи ("грибки"), стики між плитами пенопласту не забиті монтажною піною. Все це призвело до того, що під час косого дощу вода затікає під пенопласт на фасаді будинку та витікає на дах та фундамент.
2. Повна відсутність відмостки по всьому периметру будинку. Вода уходить під фундамент дому, оскільки лівневки нема зовсім. Вода з даху виливається під час дощу прямо під ноги, утворюючи басейн. Вже в декількох місцях, біля фундаменту, утворилися ями. До речі - фундамент не утеплений, а тому взимку дуже холодно на першому поверху.

Забудовник приймає зауваження мешканців будинку, але виправляє їх так як йому це вигідно. Можна описати ступень виправлення забудовником проблем будинку, це як гангрену лікувати зеленкою.Ответить

Вернуться в «Боярка»