Де купувати краще в Чорну пятницю?

В этом разделе обсуждается все, что касается кино: новые фильмы, тенденции современного кино, творчество режиссеров и актеров, и многое другое...
Ответить
Аватара пользователя
MaxImon
Сообщения: 803
Зарегистрирован: Пт, 16 июн 2017, 17:02
Контактная информация:

Де купувати краще в Чорну пятницю?

Сообщение MaxImon »

Що ви думаєте на рахунок чорної п'ятниці? Чи варто довіряти знижкам, які магазини роблять або це все обман? Хочу купити собі телефон, зараз чекаю, коли з'являться знижки, на модель яка сподобалася.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 661
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Де купувати краще в Чорну пятницю?

Сообщение Nanya »

Привіт. От саме у вас з'явиться можливість перевірити, чи дійсно знижки правдиві. Ви ж знаєте яка зараз ціна на модель телефону, яка Вас зацікавила, якщо знизиться, значить все чесно.


Аватара пользователя
irinka_terra
Сообщения: 632
Зарегистрирован: Сб, 18 фев 2017, 21:43
Откуда: Киев

Re: Де купувати краще в Чорну пятницю?

Сообщение irinka_terra »

Доброго дня. Магазини, які широко відомі, дійсно роблять непогані знижки, а інші під шумок, просто наживаються на наївних покупців. Якщо ви хочете купити певний товар, стежте за ціною.


весеннее настроение :)
Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Де купувати краще в Чорну пятницю?

Сообщение Jurik »

irinka_terra писал(а): Вс, 23 окт 2022, 09:43 Доброго дня. Магазини, які широко відомі, дійсно роблять непогані знижки, а інші під шумок, просто наживаються на наївних покупців. Якщо ви хочете купити певний товар, стежте за ціною.
Доброго дня. Я щороку, чекаю з нетерпінням чорної п'ятниці, щоб відхопити необхідні мені товари по знижці і зазвичай, ціни набагато нижче, ніж у звичайні дні.
Так що я довіряю, чорної п'ятниці, правда не у всіх магазинах, ось наприклад магазин Фокстрот, пропонує своїм покупцям чесні ціни на товари, надані в їх каталозі.
Ви можете подивитися товари, які ви шукайте в магазині Фокстрот, там скоро буде Чорна п’ятниця https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday будуть круті знижки.
Изображение


Ответить

Вернуться в «Кино»