Серіал «Школа»

В этом разделе обсуждается все, что касается кино: новые фильмы, тенденции современного кино, творчество режиссеров и актеров, и многое другое...
Ответить
Аватара пользователя
Селянин
Сообщения: 192
Зарегистрирован: Вс, 05 июн 2016, 14:27

Серіал «Школа»

Сообщение Селянин »

Чула від подруги, що вона почала дивитися серіал «Школа» і мене зацікавила ця тема. Друзі, чи вам доводилося дивитися цей серіал, бо вже пишуть, що другий сезон будуть показувати по телевізору? Буду вдячна, якщо ми з вами цю тему будемо обговорювати зараз.


Аватара пользователя
HaTali
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: Вт, 01 мар 2016, 07:21

Re: Серіал «Школа»

Сообщение HaTali »

Селянин писал(а): Вт, 28 авг 2018, 09:39 Чула від подруги, що вона почала дивитися серіал «Школа» і мене зацікавила ця тема. Друзі, чи вам доводилося дивитися цей серіал, бо вже пишуть, що другий сезон будуть показувати по телевізору? Буду вдячна, якщо ми з вами цю тему будемо обговорювати зараз.
Привіт. Подивилася перший сезон «Школи» ще у тому році і вирішила, що треба обов’язково коли вийде другий сезон переключити на нього усю увагу. Раджу вам сюди http://shkola.tv/anonsy/ зайти і анонси нових серій Школи подивитися. Я завжди роблю так, якщо мені подобається анонс, тоді починаю дивитися сам серіал і це дійсно мотивую, бо в анонсах зазвичай найцікавіші фрагменті вирізають. «Школа» - це життя і коли ви почнете дивитися цей серіал, ви зрозумієте, що саме я мала на увазі від цим словом. Тому, налаштовуйтеся на перегляд одного з найдраматичніших серіалів нашої країни.


Аватара пользователя
Natasha3
Сообщения: 78
Зарегистрирован: Ср, 30 мар 2016, 17:39

Re: Серіал «Школа»

Сообщение Natasha3 »

Интересный фильм.


Ответить

Вернуться в «Кино»